<
Producenci maszyn przemysłowych kierując się bezpieczeństwem osób obsługujących jak i przepisów BHP, czy Prawa Pracy, stosują osłony. W większości wypadków, osłony te wykonane są z tworzyw sztucznych, takich jak np. plexi, które pozwalają swobodnie dostosowywać ich kształt, tak by praca była efektywna, ale i bezpieczna dla operatora maszyn.
Osłony stosowane są w wielu gałęziach przemysłu (spożywczego, przetwórczego, czy chemicznego. Ich wysoka funkcjonalność jest widoczna na każdym etapie ciągu produkcyjnego. Mają jednak jedną wspólną wadę, często ulegają zniszczeniu. Na taki stan rzeczy nie może sobie pozwolić żaden zakład produkcyjny. Niestety jednak koszt nowej osłony, dostarczonej przed producenta maszyny, może być naprawdę wysoki, a czas realizacji wydłużony.
Firma Sowello sp. z o.o. świadczy usługi wytwarzania osłon maszyn z plexi i poliwęglanu PC. Koszt wyprodukowania oraz czas realizacji zamówienia, będzie z pewnością niższy niż od dostawcy maszyny. Firma wykonuje osłony bezpieczeństwa oraz osłony do maszyn, ale także regularnie obsługuje całe zakłady produkcyjne, na zasadzie umowy o współpracę. Wszystkie wyprodukowane osłony są frezowane na podstawie swoich pierwowzorów, biorąc pod uwagę nie tylko wymiary, ale także grubość i odporność materiału z jakiego są zbudowane. Istnieje możliwość wykonywania prototypów urządzeń oraz adaptacji obudów powierzonych przez klienta.

Korzystając z usług Firmy Sowello Sp. z o.o. nasi klienci oszczędzają czas, pieniądze, a także zapewniają bezpieczeństwo swoim pracownikom.

Copyright © Firma Sowello